Inregistreaza-te Dureaza Doar 10 secunde si poti fi unul dintre adminii sv-rului ZonaDC

Cautam STAFF "Moderatori,Designeri,G.Moderatori,Donatori Pt. a hosta un sv!!
Oferim Categorii Pe Forumul Nostru GRATIS pentru Serverul Tau CONTACT Y!M ursache.marinus !!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Inregistreaza-te Dureaza Doar 10 secunde si poti fi unul dintre adminii sv-rului ZonaDC

Cautam STAFF "Moderatori,Designeri,G.Moderatori,Donatori Pt. a hosta un sv!!
Oferim Categorii Pe Forumul Nostru GRATIS pentru Serverul Tau CONTACT Y!M ursache.marinus !!

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Oferim Categorii Pe Forumul Nostru GRATIS pentru Serverul Tau CONTACT Y!M ursache.marinus

2 participanți

    Propunere

    avatar
    PuLse
    Nou Venit
    Nou Venit


    Numarul mesajelor : 3
    Data de inscriere : 20/12/2009

    Propunere Empty Propunere

    Mesaj Scris de PuLse Lun Dec 21, 2009 4:10 am

    Deci un 'ban' nu se da cu vot , sa va explic eram azi pe servar si un admin nu dau nume a dat ban cand la vot Ban "playeru cutare" 1 da 2 nu.In primu rand nu asa se procedeaza cand dai un ban.Te pui spect te uiti pe el daca ti se pare suspect ii face 3 poze sau un demo.NU sa dai la vot daca sa il banezi sau nu deoarece poate nimeresti un player care intradevar joaca bine iar ce-i de pe servar daca sunt mai low normal ca voteaza sa ii dea ban si omu este banat degeaba...acum nu stiu daca se procedeaza la fel la toti daca gresesc sa-mi spuneti confused
    PhanTomiTza^rOz
    PhanTomiTza^rOz
    Barbie
    Barbie


    Numarul mesajelor : 90
    Data de inscriere : 07/12/2009
    Varsta : 27
    Stare de spirit : Excelenta
    feminin

    Propunere Empty Re: Propunere

    Mesaj Scris de PhanTomiTza^rOz Lun Dec 21, 2009 4:18 am

    si eu eram pe sv confused si am vaz ce era sa faca serios Neutral sunt de acord bn a facut ca decat sa se ror roage de admini mai mari la grad :-j

      Data/ora curentă este: Mar Mai 14, 2024 6:53 am